JJW – Zdrowotne

Firma JJW jest producentem skarpet m.in. sportowych, zdrowotnych, która istnieje na rynku od 1989 roku.

Perfekcyjna jakość

Perfekcyjna jakość produkowanych w JJW skarpetek jest wynikiem dbałości o nie już od etapu PROJEKTOWANIA, poprzez dobór SUROWCÓW i TECHNOLOGII WYTWARZANIA, aż do ich EKSPOZYCJI w miejscach sprzedaży. Używane są  wyłącznie specjalnie dobrane przędze najwyższej jakości:

  • naturalne – bawełny, przędzy SeaCell active, a także wełny, lnu, i przędzy bambusowej,
  • syntetyczne – najnowocześniejsze, takich jak, Tactel, Coolmax, Thermolite, Siltex, Lycra.

 

Deomed Cotton

Skarpetki DeoMed Cotton

Rodzaj: skarpetki zdrowotne z przędzy bawełnianej
Skład:  bawełna 78%, poliamid 19%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®
Wzornictwo: Jednobarwne – 4 kolory
Wielkości:  35-38, 39-42, 43-466
Konstrukcja 
i wykończenie:
Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność – nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg. Bezszwowe łączenie nad palcami gwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach, np. stopach cukrzycowych. Dzięki trwałemu działaniu apretury antybakteryjnej i antygrzybiczej (na szwajcarskiej licencji Sanitized®) skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna – naturalna przędza najwyższej jakości.

Deomed Bamboo

Skarpetki DeoMed Bamboo

Rodzaj: skarpetki zdrowotne z przędzy bambusowej
Skład:  przędza bambusowa 78%, poliamid 19%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®
Wzornictwo: jednobarwne – 4 kolory
Wielkości:  35-38, 39-42, 43-46
Konstrukcja 
i wykończenie:
Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka włókna Lycra® w całej skarpetce powodują idealne, bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność – nie tamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg. Niezwykła delikatność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami gwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach,np. stopach cukrzycowych. Naturalne, trwałe właściwości antybakteryjne przędzy bambusowej są wzmocnione wbudowaną we włókna apreturą antybakteryjną i antygrzybiczą (szwajcarska licencja Sanitized®), co zapewnia niemal całkowitą eliminację mikrobów i mocne działanie antyzapachowe. Naturalna zdolność przędzy bambusowej do oddychania (wentylacji stóp) i pochłaniania nadmiaru wilgoci powoduje relaksujące oddziaływanie na stopy.

Silver Seacell

Silver SeaCell

Rodzaj: Bioaktywne, bezuciskowe skarpetki zdrowotne z algami morskimi i jonami srebra
Skład:  Lyocell z algami 23%, bawełna 55%, poliamid 19%, Lycra® 3%,srebro 4.000 ppm
Kolory: Jednobarwne – 4 kolory
Rozmiary:  35-38, 39-42, 43-46
Opis:
Skarpetki są wykonane z przędzy SeaCell® active, która łączy fascynację naturą z potęgą morza. Dzięki zawartości alg morskich w przędzy, skarpetki zawierają MINERAŁY, WĘGLOWODANY, WITAMINY i AMINOKWASY. Budowa włókien SeaCell® active sprawia, że pod wpływem ciepła dochodzi do uwalniania tych składników i ich zdrowotnego oddziaływanie na skórę stóp. Zawarte w przędzy JONY SREBRA redukują rozwój mikrobów w dzianinie i tym samym ograniczają ich wzrost na skórze ponad naturalny poziom, zapewniając długotrwałe działanie ANTYBAKTERYJNE, ANTYGRZYBICZE i ANTYZAPACHOWE. Nowoczesne włókno Lycra® w całym wyrobie i specjalna konstrukcja cholewki powodują dużą elastyczność skarpetek i znakomite przyleganie do nogi. Dzianina wykonana z SeaCell® active umożliwia w naturalny sposób oddychanie stóp i odprowadzanie nadmiaru wilgoci. Miękkość dzianiny w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami to najwyższy komfort użytkowania. Skarpetki posiadają oznakowanie CE jako wyrób medyczny.

Mosquito Stop

Skarpetki MOSQUITO STOP – skuteczna ochrona przed kleszczami i komarami

Rodzaj: skarpetki bambusowe przeciw kleszczom i komarom
Skład: przędza bambusowa 80%, poliamid 17%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®
Wzornictwo: jednobarwne – 3 kolory
Wielkości: 35-38, 39-42, 43-46
Konstrukcja i wykończenie: Specjalna apretura zapewnia trwałe (odporne na wielokrotne pranie) i skuteczne działanie przeciw kleszczom, komarom i innym gryzącym owadom. Apretura odstrasza owady w na odległość kilku centymetrów od dzianiny i zmniejsza liczbę ukąszeń o ponad 90%.Oprócz tego, specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka włókna Lycra® w całej skarpetce powodują idealne, bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność – nie tamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg. Niezwykła delikatność w dotyku przędzy bambusowej w połączeniu z bezszwowym łączeniem nad palcami gwarantuje wygodę osobom o bardzo wrażliwych stopach,np. stopach cukrzycowych. Naturalne, trwałe właściwości antybakteryjne przędzy bambusowej są wzmocnione wbudowaną we włókna apreturą antybakteryjną (szwajcarska licencja Sanitized®), co zapewnia niemal całkowitą eliminację mikrobów i mocne działanie antyzapachowe.

Medic Cotton

Skarpetki Medic Deo Cotton

Rodzaj: zdrowotne skarpetki frotte
Skład:  bawełna 84%, poliamid 13%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®
Wzornictwo: 3 odmiany kolorystyczne
Wielkości:  35-37, 38-40, 41-43, 44-46
Konstrukcja 
i wykończenie:
Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność – nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg. Dzięki trwałemu działaniu apretury antybakteryjnej i antygrzybiczej (na szwajcarskiej licencji Sanitized®) skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu zapobiega przesuwanie się skarpetki na nodze. Skarpetki nadają się znakomicie do aktywności fizycznej. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna – naturalna przędza najwyższej jakości.

Medic Long

Podkolanówki MEDIC DEO LONG

Rodzaj: zdrowotne podkolanówki frotte
Skład: bawełna 84%, poliamid 13%, Lycra® 3%, apretura Sanitized®
Wzornictwo: 2 odmiany kolorystyczne
Wielkości: 35-37, 38-40, 41-43, 44-46
Konstrukcja i wykończenie: Specjalna konstrukcja cholewki i niewielka domieszka nowoczesnego włókna Lycra® w całym wyrobie powodują idealne bezuciskowe przyleganie do nóg i maksymalną elastyczność – nietamowanie przepływu krwi i komfort nawet dla opuchniętych nóg. Dzięki trwałemu działaniu apretury antybakteryjnej i antygrzybiczej (na szwajcarskiej licencji Sanitized®) skarpetki hamują rozwój mikrobów i zapobiegają jednocześnie przykremu zapachowi podczas użytkowania. Miejsca stóp narażone na otarcia i urazy są chronione przez miękką trójwarstwową dzianinę frotte. Opaska elastyczna na śródstopiu zapobiega przesuwanie się skarpetki na nodze. Do produkcji skarpetek jest używana czysta bawełna – naturalna przędza najwyższej jakości.